HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK,KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Başvurunuzu sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için öncelikle aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz.

1. Başvuruda * ile işaretlenmiş alanları mutlaka doldurunuz.

2. Başvuru sırasında sorulan sorulara tam ve eksiksiz cevap veriniz, cevapsız bırakılan sorulara puan verilmeyecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan öğrenciler barınma olanaklarından faydalanma hakkı kazansalar bile, başvuruları geçersiz kılınacaktır.

3. Başvuru bilgilerinizi girdikten sonra KAYDET düğmesine tıklayarak işleminizi tamamlayıp başvuru sıra numaranızı ve formun sol üst köşesinde bulunan güncelleme şifrenizi not ediniz. Başvuru bilgilerinizi güncellemeniz gerektiğinde şifreniz sorulacaktır. Barınma birimlerine kayıt hakkı kazanmanız durumunda kesin kayıt için gerekli belgeler ile birlikte ilgili yurdun kayıt kabul birimine gitmeniz gerekmektedir.

4. KAYDET düğmesine basılarak ONAYlanmamış başvuru kayıtları değerlendirmeye alınamayacaktır. Ancak, tamamlanmamış başvurular sonraki girişlerde güncellemeye açık olacaktır.

ÖNEMLİ: Sadece intern öğrencilerimizin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Son başvuru tarihi 24-06-2015

 

 Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yurtları, Öğrenci Evleri ve Konukevleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmeliği okudum. (İlgili yönetmeliğe http://www.sksdb.hacettepe.edu.tr/yurt_yonetmelik.pdf adresinden ulaşabilirsiniz). Yönetmeliğin içerdiği hükümleri ve   verdiğim bilgilerin yanlış olduğunun anlaşılması halinde doğacak sonuçları,

KABUL EDİYORUM