Maltepe Konukevi Başvuru ve Kayıt İşlemleri İçin Önemli Açıklama

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

2013 Barınma Taahütname

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Hacettepe Üniversitesi Barınma Olanakları Başvuru Sayfası

Başvurunuzu sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için öncelikle aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz.

1. Üniversitemize 2013 ÖSYM sonuçları ile kayıt hakkı kazanan YENİ öğrencilerimiz ile  2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemiz barınma olanaklarından faydalan(a)mayan ara sınıf öğrencilerimiz sistemden başvuruda bulunabilirler.

2. Internet Explorer dışında web tarayıcıları kullanmayınız.  

3. Başvuruda * ile işaretlenmiş alanları mutlaka doldurunuz.

4. Başvuru sırasında sorulan sorulara tam ve eksiksiz cevap veriniz, cevapsız bırakılan sorulara puan verilmeyecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan öğrenciler barınma olanaklarından faydalanma hakkı kazansalar bile, başvuruları geçersiz kılınacaktır.

5. Başvuru bilgileriniz girdikten sonra KAYDET düğmesine tıklayarak işleminizi tamamlayınız. Barınma birimlerine kayıt hakkı kazanmanız durumunda kesin kayıt için gerekli belgelerle (ayrıntılı bilgi için http://www.sksdb.hacettepe.edu.tr/2013_Barinma_Yonetim_Kurulu_Karari.pdf) birlikte yurt kayıt kabule gelmeniz gerekmektedir.

6. KAYDET düğmesine basılarak ONAYlanmamış başvuru kayıtları değerlendirmeye alınamayacaktır. Ancak, tamamlanmamış başvurular sonraki girişlerde güncellemeye açık olacaktır.

NOT: Yabancı uyruklu öğrencilerimiz üniversitemize kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra alacakları öğrenci numaraları ile başvurularını yapabileceklerdir. Başvuru tarihleri yabancı uyruklu öğrencilerimizin kayıt işlemlerinden sonra açıklanacaktır.

 

 Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yurtları, Öğrenci Evleri ve Konukevleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmeliği okudum. (İlgili yönetmeliği http://www.sksdb.hacettepe.edu.tr/default.php adresinden ulaşabilirsiniz). Yönetmeliğin içerdiği hükümleri ve   verdiğim bilgilerin yanlış olduğunun anlaşılması halinde doğacak sonuçları,

KABUL EDİYORUM